Skip to main content

08.06.13. Säde karikas

Kui 8. juuni hommik võistles Glenn siis õhtul olin juba hoopis agilityrajal Orru ha Gracega. Plaanis oli Orriga tunnelid ja Grace osales Säde karika viimasel etapil.
ORR.  A1-A3.
1. Rada. Tunnelid + slaalom + A + laud. Orruke eriti kihutamiseks polnud motiveeritud. Aga selline suhteliselt lõbus jooksuke ikka. Rajal oli kasutusel ka laud. Meil puhas rada, kiirus 3,37 m/sek.
2. rada. Tunnelid + slaalom. Kah puhas rada. Kiirus seekord 4,15 m/sek
Kokku kahe raja peale saime 5. koha.
GRACE. Puppy.
1. rada. Kartsin liiga vara pöörata ja seega tõugata Grace valesse tunnelisse. Tulemuseks sai päris korralikult aega raisatud sest kaared olid ägedad. Oma saatmisekga jäin muiugist hiljaks aga õnneks kõik laabus niiet tulemus puhas rada ja kiirus 5,11 m/sek.
2. rada. olin juba julgem saatma aga siin juhuski see, et keerasin ennast juba sujuvalt pöördele ja tahtsin kaugelt Grace tunnelisse saata, juhtus aga see et ta tuli minuga kaasa ja lipsas selja tagant tunnelisse. Kahjuks saime DSQ. Kahe raja kokkuvõttes 8. koht.